İstediğiniz özelliklerde, beklentilerinizi karşılayan, özgün tasarıma sahip web siteleri yapıyoruz. Web siteniz, markanızın dışa açılan kapısıdır. Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Galiamedia olarak yaptığımız tüm siteler Responsive Web Tasarım (Mobil Uyumlu Site) özelliğine sahiptir ve cep telefonlarında, tabletlerde vb. mobil cihazlarda ziyaretçilerinize kolay kullanılan site görünümü imkânı sunmaktadır. Bu  özelliği sayesinde Google gibi arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerinde diğer tasarımlara göre daha üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin birçoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu yazılımlar şablon (copy-paste) yazılımlara göre daha maliyetli gözükse de ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Sizin için özel geliştireceğimiz yazılımlar stabil, sorunsuz ve esnek bir site sunmakta. Kurumsal web tasarım için #Galiamedia ile çalışmak, güncelleme kolaylığı sağlar.  Profesyonel tasarım anlayışıyla sipariş aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlarız. 

Paylaş: