BİZ KİMİZ?
Galia Media olarak, yapılan iş ve işlemleri projeye dayalı bırakmak değil, başlangıçtan itibaren süreklilik arz ederek iş akış süreçlerinin tamamında müşterlerimize rehberlik etmektir.

Hızla gelişen bilişim teknolojilerinin hayatımıza sağladığı pozitif noktaların tamamından yararlanarak müşterilerimize daha güvenli, kazançlı, etkili ve etkin sonuçlar kazandırmayı hedeflemekteyiz.


Galia ailesi olarak bu felsefeyle yola çıkarak bilişim, danışmanlık, organizasyon, reklam, dijital yayıncılık ve pazarlama üzerine inovatif stratejiler ve çözümler geliştirip, marka ve kurumunuz için doğru rotayı çizerek ihtiyaç duyduğunuz alanlarda güvenilir ortağınız olmayı hedeflemiştir. Ayrıca, yaratıcı çalışmalardan, interaktif uygulamalara, içerikle pazarlama stratejilerinden sosyal CRM uygulamalarına ve hatta mecra ve içerik yaratmaya kadar, iletişimin her alanında siz değerli müşterilerimize sonuç alıcı hizmetler sağlar.


#Galiamedia kısaca 3 kurucu ortağın biriktirdiği tecrübe ve işleri ortaklaştırma hikayesidir. Farklı disiplinlerden, farklı alanlardan ve farklı ülkelerin eğitim sistemlerinden beslenmiş yaratıcı ekibimiz hobilerini işi yapabilmiş ayrıcalıklı azınlıktan.

Paylaş: